בניגוד למה שרוב האנשים חושבים, בקיץ יש הרבה מאוד פרחים בשיא פריחתם! בעונת הקיץ, אולי יותר מדי, הולם לשלוח פרחים במתנה לאנשים קרובים ואהובים. פרחי קיץ הם פרחים יפיםומרשימים, ויכולים להכניס אווירה של רעננות וחדשנות לכל חלל.

משלוח פרחים באשדוד יכול להיות מעשה קטן של טוב לב. כך למשל אפשר לשלוח לחברה חולה פרחים עם איחולי החלמה מהירה. ניתן לשלוח פרחים גם כאשר אתם רוצים לבקש סליחה ואתם לא בדיוקיודעים איך. פרחים תמיד יהוו שי מוצלח וקולע, וכמעט כל אירוע או מועד שמחה, הוא מועד מתאים לשליחת פרחים.

פרחי קיץמתנה לקראת גיוס

פרחים באשדוד יכולים להיות מתנה יפה מאוד גם לקראת גיוס לצבא. כאשר מגיע תאריך הגיוס של קרוב או קרובת משפחה, אתם יכולים לשלוח להם זר פרחים מלבב. זר פרחים לגיוס הוא מתנה מאודמרגשת: ניתן לצרף לזר ברכה, הקדשה אישית, דובי, בונבוניירת שוקולדים, בלונים ועוד.

בזרים אלו ניתן לשזור כל סוג פרח אהוב. פרחי קיץ הם מגוונים מאוד ולכן נחשבים כזרים מאוד מרשימים. ניתן לאסוף פרחים שונים לזר גדול מאוד או לזר צנוע יותר וקטן. כאשר בוחרים איך לעצב אתהזר, כדאי לדעת שאפשר לעצב אותו בצורת לב, או בכל צורה אחרת, כמו למשל בצורת כתר או בצורת עיגול, או אפילו בצורת מגן-דוד.

פרחי קיץמתנה יפה ליולדת 

זר פרחי קיץ יכול להיות מתנה יפה מאוד ליולדת. כל יולדת שמחה לקבל מתנות לאחר הלידה שלה. אחת המתנות השכיחות ביותר שנהוג להעניק ליולדות טריות הוא זר פרחים. ניתן לעצב במיוחד לכליולדת זר פרחים מותאם אישית. את הזר אפשר לעצב כך שהוא יהיה עם פרחים צבעוניים מאוד ושמחים.

הפרחים שניתן לשזור בזר הם מגוונים ומרשימים, וכוללים בין היתר: חרציות, ורדים, צבעוניים, בושמת, סיגליות ועוד הרבה סוגים נוספים של פרחים. הפרחים הם מתנה מרגשת מאוד, ויכולים לגרוםלכל יולדת להרגיש גאווה ושמחה רבה. את הפרחים אפשר להביא ליולדת לבית החולים או לביתה הפרטי. לצד הזר ניתן להעניק גם מתנה קטנה לתינוק, כמו בובת פרווה או שמיכה לעריסה.


לקוחות יקרים, אין באפשרותנו לבצע משלוחים מחוץ לנתיב העשרה.

תוכלו להתרשם באתר מהמגוון ולרכוש מהחנות בנתיב העשרה או בימי שישי בכל אחד מהדוכנים שלנו ברחבי הארץ:

  • נמל ת"א
  • רעות (מרכז לב רעות)
  • רחובות (קניון עפר רחובות)
  • גן יבנה (מתחם פרנדלי).
  • אשדוד (קניון סי-מול)