עציצים הם פריט שניתן למצוא כמעט בכל בית, משרד או ארגון ציבורי. הם ללא ספק יכולים לשנות אווירה בכל מקום ולתת הרגשה ביתית של טבע בתוך הבית. הרי ידוע כי צמחים לרוב צבעם ירוק וצבע ירוק ידוע כצבע מרגיע ביותר. בעציצים ניתן לגדל מגוו רב של צמחים ופרחים וגם תבלינים שאיתם ניתן להשתמש לצורכי בישול, או להכנת תה בימי החורף הקרים.

היכן ניתן להציב עציצים?

עציצים ניתן להציב בכל מקום, אך כאשר רוכשים עציץ מסוים, יש לוודא עם צוות המשתלה היכן מומלץ להציבו, מאחר וישנם צמחים שזקוקים לאור השמש, וישנם כאלה הרגישים לשמש. לכן, כאשר הנכם הולכים לרכוש עציצים, יש לוודא  מראש מה הצורך בהם. את העציצים כיום ניתן לראות על אדני חלונות בבתים רבים, בגינות פרטיות וחצרות, על המעקה במרפסות, בסלון, במשרדים ובכל מקום אחר שתרצו.

סוגי שונים של עציצים

כיום ניתן למצוא מבחר רב של עציצים המיועדים למטרות שונות, חלקם נועדו להצבה במקום סגור או בגינה, אך בכל מקרה כאשר בוחרים עציץ, יש לקבל הנחיות מפורטות מבעל המשתלה לגבי התחזוקה השוטפת שלו, כמו – היכן ניתן להציבו, האם הוא זקוק לשמש, כמה פעמים בשבוע להשקות אותו ועוד הוראות שונות שיסייעו לכם ליהנות ממנו לאורך זמן רב.

מתנה מושלמת לכל אירוע

לעיתים אנשים מתלבטים מה לרכוש לאירועים שונים ליקירים כמו –לרגל פתיחת משרד חדש, ליום האהבה, לימי הולדת, לאירוח ולעוד אירועים שונים. רכישת עציץ יפה לאירועים אלו, יכולה להיות מתנה מקורים ומרשימה מכל מתנה אחרת, הרי כל אחד ואחת היו רוצים עציץ יפה ומושקע ולהציבו בכל מקום אם זה בבית, במשרד, במרפסת ובכל מקום. לכן אם הנכם זקוקים לרכוש מתנה ליקיריכם, תוכלו לגשת למשתלה אשר מציעה מגוון רב של עציצים מרשימים.


לקוחות יקרים, אין באפשרותנו לבצע משלוחים מחוץ לנתיב העשרה.

תוכלו להתרשם באתר מהמגוון ולרכוש מהחנות בנתיב העשרה או בימי שישי בכל אחד מהדוכנים שלנו ברחבי הארץ:

  • נמל ת"א
  • רעות (מרכז לב רעות)
  • רחובות (קניון עפר רחובות)
  • גן יבנה (מתחם פרנדלי).
  • אשדוד (קניון סי-מול)