לכל אחד יש סיבות משלו לטפח גינה בביתו, חלקם מטפחים גינה על מנת להתעסק בה ביום יום והטיפוח נעשה סוג של תחביב, וחלקם מטפחים גינה לנראות יוקרתית ולמראה מרגיע. גינה ירוקה מלאה בצמחיה, ללא ספק נותנת חוויה אחרת ורגועה, שהרי אין כמו לשבת בגינה מטופחת לשתות כוס קפה ולארח חברים, ההרגשה היא ממש של טבע בתוך הבית הפרטית שלכם.

רוצים לרענן את הגינה שלכם?  בואו נראה כיצד מתחילים

הכנת הקרקע

הכנת הקרקע היא חלק חשוב בהכנת הגינה, זאת ניתן לבצע על ידי גננים רבים המתמחים בהכנת הקרקע, ישנם אף אדריכלי נוף שיוכלו לסייע לכם בתהליך. אם הנכם מתגוררים באזור הדרום, תוכלו למצוא משתלה בדרום אשר מציעה מגוון רב של פריטים להכנת הקרקע, טרם התחלת תהליך הקמת גינת החלומות שלכם.

שלב הבא הוא – דשא

ישנם שתי אופציות הראשונה היא דשא אמיתי או דשא מלאכותי. עליכם לבחור את סוג הדשא אותו תרצו ואז להמשיך בתהליך. לשתי האופציות יש יתרונות וחסרונות ועליכם לבחור מה מתאים לכם. במשתלה בדרום תוכלו למצוא דשא סינטטי או דשא טבעי לפי רצונכם.

רכישת צמחים ופרחים

לאחר שסיימתם את שלב הכנת הקרקע לגינה, עליכם לבחור צמחים ופרחים אותם תרצו לגינה שלכם. במשתלה בדרום תוכלו למצוא מגוון רב של צמחים ייחודיים ויפיפיים אשר מתאימים לאופי הגינה אותה תרצו בביתכם. נסו להיעזר באיש מקצוע לבחירת הצמחים המתאימים ביותר לפי כיווני השמש בביתכם מאחר וישנם צמחים ופרחים שזקוקים לשמש וחלקם לא.

מערכת השקיה לגינה

מערכת השקיה היא חשובה ביותר בכל התהליך, שהרי ללא מים הצמחים עלולים לנבול, לכן מומלץ שלא להקל ראש בנושא ולבחור מערכות השקיה מתקדמות ואיכותיות. במשתלה בדרום תוכלו לרכוש מערכות השקיה איכותיות ואת כל הציוד הנלווה לכך.

 


לקוחות יקרים, אין באפשרותנו לבצע משלוחים מחוץ לנתיב העשרה.

תוכלו להתרשם באתר מהמגוון ולרכוש מהחנות בנתיב העשרה או בימי שישי בכל אחד מהדוכנים שלנו ברחבי הארץ:

  • נמל ת"א
  • רעות (מרכז לב רעות)
  • רחובות (קניון עפר רחובות)
  • גן יבנה (מתחם פרנדלי).
  • אשדוד (קניון סי-מול)