כניסה למבנה דרך גינה מטופחת ויפה, או טיפוח גינה בחצר ביתכם או במרפסת, היא ללא ספק חוויה ירוקה ומרגיעה בכל בית. כיום ניתן לראות כי בנינים ובתים רבים מחזיקים בגינות עם פוטנציאל גבוה ליופי, אך הן אינן מטופחות ואף מוזנחות – וחבל. כיום בעזרת גינון נכון וטיפול בגינות אלו, ניתן ליצור גינות יפיפיות ממש כמו בפארקים בחו"ל.

תכנון נכון של גינות על ידי גינון נכון שיתבסס על השקעה של אדם מסוים או חברת גינון, יוצר מראה מרהיב, אך יש לזכור להקפיד על כמה דברים בעת הגינון כמו – השקיה יום יומית או שבועית, גיזום עלים יבשים, זריעת צמחים חדשים, ניקוי הגינה, רכישת חומרי דישון וחומרי הדברה ועוד פעולות גינון שונות אשר יגרמו לכם ליהנות מהגינה הפרטית שלכם לאורך שנים רבות.

סוגים שונים של גנים וגינות

כיום ניתן לראות טווח רחב של סוגי גינות, כמו – גינות גדולות, קטנות ובגדלים שונים, החל מגינות קטנות אשר מתבססות ברובם על סוג מסוים שלצמחים שאינם מצריכים טיפול ותחזוקה שוטפת וחלקן גינות גדולות במיוחד בעלי צמחיה הדורשת תחזוקה יום יומית של השקיה וטיפוח. לרוב כאשר אנשים פרטיים או וועדי בית בבניינים זקוקים לשירותי תחזוקה של גינות, הם פונים לחברות גינון המציעות שירותי החזקת גינות באופן קבוע.

מה בעצם חברת גינון מבצעת?

חברות גינון כיום מציעות תחזוקה שוטפת של גינות פרטיות, גינות ציבוריות, גינות בכניסה לבניינים ועוד סוגים שונים של גנים. רוב גנים מטופחים ומסודרים היטב, זקוקים  בדרך כלל טיפול שוטף אחת לשבוע או שבועיים לביצוע פעולות בסיסיות שונות המתבצעות על ידי חברת גינון כמו –  גיזום עלים וענפים, כיסוח דשא על ידי מכונה, קלטור, איסוף עלים, ניקוי הגינה ועוד.


לקוחות יקרים, אין באפשרותנו לבצע משלוחים מחוץ לנתיב העשרה.

תוכלו להתרשם באתר מהמגוון ולרכוש מהחנות בנתיב העשרה או בימי שישי בכל אחד מהדוכנים שלנו ברחבי הארץ:

  • נמל ת"א
  • רעות (מרכז לב רעות)
  • רחובות (קניון עפר רחובות)
  • גן יבנה (מתחם פרנדלי).
  • אשדוד (קניון סי-מול)